Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Jest to pierwsza wizyta pacjenta, na której lekarz zapoznaje się z jego potrzebami i oczekiwaniami. Dokonuje ich rewizji opierając się na zdjęciach patomograficznych i stanie zastanym jamy ustnej pacjenta. Na tej wizycie lekarz implantolog może podjąć decyzję o potrzebie dalszej diagnostyki, przygotowaniu higienicznym jamy ustnej (czyszczenie, piaskowanie zębów) lub, jeśli dane, które otrzymał są wystarczające to na ich podstawie przygotowuje plan leczenia pacjenta.

Na pierwszej wizycie pacjent powinien pojawić się z aktualnym zdjęciem panoramicznym (OPG). Ważne jest, aby radiolog wiedział, do czego potrzebne jest dane zdjęcie i wykonał je w trybie implantologicznym - tj. w określonym powiększeniu. Trzeba pamiętać, że zdjęcie to ma pewne ograniczenia i implantolog po badaniu jamy ustnej może poprosić pacjenta o wykonanie tomografii komputerowej (CT).
Na podstawie dostarczonych zdjęć i przeglądzie jamy ustnej lekarz przedstawia pacjentowi możliwości leczenia. W planie leczenia przedstawianych pacjentowi jest kilka możliwych wariantów leczenia oraz opis poszczególnych wizyt z uwzględnieniem czasowym wizyt. Do planu leczenia dołączane są także informacje dotyczące leczenia rozjaśniające pacjentowi planowane zabiegi i wyjaśniające terminy medyczne.
Po otrzymaniu planu leczenia pacjent ma czas na zastanowienie się nad wyborem wariantu leczenia. Możliwe jest także umówienie kolejnej wizyty, na której lekarz Implantolog odpowie na pytania pacjenta. Rozwieje wszelkie wątpliwości nurtujące pacjenta i pomoże mu dokonać wyboru wariantu leczenia.