Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Mnogość technik implantoprotetycznych i systemów implantologicznych daje lekarzowi wiele możliwości przeprowadzenia leczenia implantologicznego.


Jest to pierwsza wizyta pacjenta, na której lekarz zapoznaje się z jego potrzebami i oczekiwaniami. Dokonuje ich rewizji opierając się na zdjęciach patomograficznych i stanie zastanym jamy ustnej pacjenta. Na tej wizycie lekarz implantolog może podjąć decyzję o potrzebie dalszej diagnostyki, przygotowaniu higienicznym jamy ustnej (czyszczenie, piaskowanie zębów) lub, jeśli dane, które otrzymał są wystarczające to na ich podstawie przygotowuje plan leczenia pacjenta.

Digitouch_PSD_080506

Przed zabiegiem wszczepienia implantu zawsze powinna być przeprowadzona dokładna diagnostyka przedimplantacyjna. Ma ona na celu przedstawienie warunków w jamie ustnej pacjenta, ułatwienie lekarzom bardziej sprawnego i precyzyjnego wykonania wszczepienia implantu, jak również uniknięcie powikłań po zabiegu.

Pierwszym bardzo ważnym elementem występującym w diagnostyce jest wywiad z pacjentem, aby uzyskać niezbędne informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta ? czy aktualnie znajduje się pod specjalistyczną opieką lekarską, czy przyjmuje przewlekle leki oraz czy miał problemy zdrowotne w przeciągu ostatnich lat.

higiena_przedJeśli na wizycie konsultacyjnej lekarz zauważy jakieś niedociągnięcia w szczotkowaniu zębów może i powinien skierować pacjenta do higienistki na wizytę przygotowawczą do zabiegu.