Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Czy warto skorzystać z ofert serwisów zakupów grupowych na wszczepienie implantów ?

To bardzo trudne pytanie. Przeanalizowaliśmy oferty implantologiczne jednego z największych na naszym rynku portalu tego typu. I okazało się , że nie wszystko złoto co się świeci. Dlaczego, spytacie Państwo ?  Zobaczmy jedną z ofert . Normalny koszt wszczepienia implantu systemu "X" podany przez gabinet  to 4000 pln,  oferowana duża zniżka rzędu 63 % czyli płacimy 1480 pln. Piękne prawda? Gdzie haczyk ? Przeanalizujmy dalej co z tego ma gabinet- z 1480 pln portal zabierze 50% + VAT  czyli  910 pln ,dla gabinetu zostanie 570 pln.  To nie starcza nawet na pokrycie kosztu implantu . Dodatkowo koszt jednorazowych materiałów , pracy personelu itp. to 300-400 pln, których nie pokrywa Państwa płatność . Przy 100 sprzedanych implantach tylko ten dodatkowy koszt to 30 000 pln . Prowadzę własne gabinety i na dołożenie do interesu kilkudziesięciu tysięcy mnie nie stać. Co tak naprawdę jest grane ?

Jakie są możliwości implantologi?

Możliwości współczesnej implantologii są nieporównywalnie wielkie do tego, co można było zaproponować pacjentom 10-20 lat temu. Obecnie nowe technologie rozwijają się w sposób tak szybki, że wszelkie rozwiązania, które kiedyś były w sferze marzeń dziś są w zasięgu ręki. Nawet rozległe braki zębowe czy całkowite bezzębie można odtworzyć w taki sposób, że pacjent będzie czuł, że są to jego własne zęby.