Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Jest z nami ponad 12000 zadowolonych pacjentów
kordent implanty
image
Zabieg
Czego się powinieneś spodziewać
image
20 lat
Za nami już ponad 20 lat z implantami
image
Implanty
implanty prosto i bezpiecznie
Salient
image
?
Ekspert Radzi
image
Przed
Implanty- przed zabiegiem
Item 1
Item 2
Item 3
Item 4

Dwadzieścia lat doświadczenia i parę tysięcy wszczepionych implantów czynią z Nas doskonały wybór

Nowoczesna Diagnostyka

Nowoczesna, dokładna trójwymiarowa diagnostyka jest podstawą przygotowania zabiegu implantologiccznego, ale także endodontycznego

Dogodne formy finansowania

Wychodzimy naprzeciw pacjentom, którzy chcieliby odbudować sobie uzębienie implantami jednak z powodów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W systemie nieoprocentowanych rat rozkładamy płatność na maksymalnie 12 części i dajemy szansę szybciej cieszyć się pięknym uśmiechem.

Sterowanie przeziernością obrazu kości, możliwość podglądu przebiegu nerwów i obejżenia modelu 3d kości z każdej strony pozwalają na niewyobrażalną do tej pory precyzję w planowaniu zabiegu.
Po "implantacji" projektujemy w komputerze  szablon chirurgicznyImage, który pozwoli przenieść do jamy ustnej pacjenta naszą wirtualną koncepcję leczenia implantologicznego. Cyfrowy projekt szablonu Nobel Guide zostaje przesłany transmisją satelitarną do fabryki w Szwecji. A następnie odesłany już w rzeczywistej formie do nas. Na podstawie tego szablonu powstaje uzupełnienie protetyczne.Ten sam Nobel Guide szablon służy nam jako prowadnica podczas wprowadzania implantów. Dzięki systemowi NOBEL GUIDE dopasowanie uzupełnienia protetycznego do wszczepionych implantów jest tak duże, że wreszcie możemy zaproponować pacjentom satysfakcję i komfort, jaki daje odzyskanie zębów i uśmiechu w jedną godzinę.

Zastosowanie 
System Nobel Guide można wykorzystać do odbudowy całkowitego ezzebia.pozwala on również na wszczepienie implantu i natychmiastowe odbudowanie korony nawet w sytuacji utraty pojedyńczego zęba.
Mozliwość popełnienia błędu jest bliska zeru.Nawet jeśli,to lekarz zobaczy go najpierw na ekranie komputera a nie w postaci powikłań u Pacjenta.
Zadzwoń Spytaj o implanty 602 257 914

Twój uśmiech to Twój styl życia

Twój uśmiech to Twój styl życia Zadzwoń dziś i umów się na diagnostykę i konsultację

Dowiedz się więcej

Przeczytaj co nasz ekspert odpowiada na pytania pacjentów

Przeczytaj

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Dlaczego warto zdecydować się na implant?

Nasze zęby odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. Atrakcyjny, naturalnie wyglądający uśmiech jest postrzegany jako symbol piękna i zdrowia. Komplet zdrowych zębów pozwala nam również czerpać przyjemność z jedzenia tego co lubimy, czuć się pewnie w pracy i pozostać aktywnymi do późnego wieku.

-Dlaczego warto zdecydować się na implant?

+48 22 822 10 70

Kordent

Adres

Korotyńskiego 23
Korotyńskiego 23
Warszawa
Warszawa
Polska
Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
Poniedziałek - Piątek
9.00-21.00
9.00-21.00